skip to Main Content

Przerwa urlopowa 23-30.08! Lakiery zamówione w tym okresie zostaną wysłane 31.08! Products ordered between 23-30.08 will be shipped on 31.08! Zamknij

Nasza historia

Marka OLUSCHAKISS bierze swoje początki z wielkiej pasji do kolorów, wzorów i małego uroczego salonu paznokci w sercu Krakowa. To właśnie tam został wymyślony ekspresowy lakier hybrydowy OLUSCHAKISS w oparciu o nowoczesne potrzeby kobiet. Nasze Klientki nas do tego zainspirowały! Wiadomo, droga do realizacji marzeń nie jest usłana czerwonym dywanem 😉 Dlatego sporo czasu zajęło nam opracowanie formuły oraz wizualizacji produktu. Od kilku miesięcy produkt już jest na rynku i zdobywa codziennie nowe zwolenniczki ekspresowego manicure hybrydowego.

Czas na lepsze zmiany

Najnowsze badania wykazują, że coraz więcej kobiet poszukuje wygodnych i nowoczesnych rozwiązań, które skrócą czas malowania paznokci. W odpowiedzi na powyższe potrzeby został stworzony ekspresowy lakier hybrydowy OLUSCHAKISS, który nakłada się bez bazy i topu w ciągu 15 minut! Lakier jest przyjazny dla płytki paznokci, ściąga się zaledwie w 3 minuty.

Kobieta OLUSCHAKISS

Naszymi Klientkami są kobiety kreatywne, radosne, pewne siebie, realizujące swoje pasje i marzenia.

Dzięki ekspresowym lakierom OLUSCHAKISS w szybki i dostępny sposób pomalujesz na trwały kolor paznokcie, wyrazisz swoje emocje, sprawisz przyjemność i radość sobie i bliskim.

Dołącz do świata OluschaKiss. Poznajmy się już dziś!

Zespół OluschaKiss

Back To Top