skip to Main Content
Ekspresowe Lakiery Hybrydowe OluschaKiss Na Konferencji #4WiosennaOdNowa. Hotel Kossak W Krakowie

Ekspresowe lakiery hybrydowe OluschaKiss na konferencji #4WiosennaOdNowa. Hotel Kossak w Krakowie

Już 8.04.2018 (niedziela – ta niehandlowa!  ) poznasz nas na wyjątkowej 🌸🌺🌷 Konferencji #4WiosennaOdNowa 🌷🌺🌸

W trakcie wydarzenia zobaczysz na żywo kolory, wypróbujesz oraz zakupisz ekspresowe hybrydy OluschaKiss w cenie specjalnej💅💃

📢📢📢 10 Wiosennych atrakcji, które czekają na Ciebie podczas spotkania!

1. Dowiesz się jak odświeżyć swoją garderobę za pomocą kilku prostych trików. Konsultacje poprowadzą profesjonalne stylistki z Fanaberie.net

2. Poczujesz moc latynoamerykańskich rytmów podczas zajęć ze Spring Zumba prowadzonych przez instruktorkę Dance – Katarzynę Leśniak

3. Wiosenna Metamorfoza! Chcesz zostać jedną z dwóch Kobiet, które poddadzą się totalnej metamorfozie? Nasze stylistki, makijażystki i manikurzystki już na Ciebie czekają!

4. Obudzisz w sobie Moc Kobiecości podczas wystąpienia Magdaleny Glistak – autorki bloga PrzestrzenKobiet.com

5. Poznasz 5 skutecznych sposobów na wiosenne porządki w Twoim ciele! Tylko u Nas, prosto z Warszawy, swoją wiedzą podzieli się magister farmacji Anna Kobylińska.

6. Odkryjesz tajemnice SuperSylwetki, czyli równoWAGA w ciele drogą do wymarzonej figury. Prelekcje poprowadzi fizjoterapeutka i dietetyk sportowy z wieloletnim doświadczeniem – Dominika Strączy.

7. Dowiedz się jak w 3 prostych krokach przygotować skórę na wiosnę.

8. Zmiany, zmiany, zmiany! Wszystko co powinnaś wiedzieć, aby pobudzić się do działania. O zarządzaniu zmianą i kreowaniu nowego życia opowie Marta Kumpicka – socjolog oraz pasjonatka rozwoju osobistego.

9. Poznasz historie pięciu wspaniałych Kobiet – takich jak TY!

10. Uwolnij się od schematów! Wiosenna Motywacja. Na scenie, specjalnie dla Ciebie – Beata Dużyk-Borowiec, przedsiębiorca oraz niezwykle energetyzująca osobowość!
______________
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/155687575104887/

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back To Top